Sdělení k úplatě za předškolní vzdělávání

Vážení rodiče, vzhledem k tomu, že byla mateřská škola v období od 16. 3. 2020 do 17. 5. 2020 uzavřená z důvodu mimořádného opatření (Covid-19), byla upravena i výše úplaty za tyto měsíce, a to na 300,- Kč za celé období uzavření mateřské školy. Platba za červen proběhne standardně, a to i v případě, že dítě mateřskou školu nenavštěvuje.

Mnozí z vás mají trvalý příkaz, a tudíž vám vznikly přeplatky, které vám budou převedeny na následující měsíce (září, říjen, atd.). Proto si trvalé příkazy zrušte nebo pozastavte.

Peníze, které jste vložili na aktivity vám budou vráceny na účet, popřípadě v hotovosti.

Jakékoliv dotazy posílejte na jaraj@zsvotice.cz nebo na tel. 736 681 297.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *